VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

208

Zveme vás do BARu v Černé Hoře

Dovolenou u moře můžete prožít také letos v Černé hoře v letovisku s půvabným názvem BAR.
Bar je největší město (37000 obyvatel) v jižní části černohorského přímoří a také hlavní nákladní i osobní černohorský přístav. Nachází se při Jadranské magistrále, 25 km jihovýchodně od letoviska Petrovac. Je rozloženo v široké zátoce Luka Bar,  na úpatí pohoří Rumija (1593 m).
Díky velmi teplému podnebí, chráněné poloze a mimořádně úrodné půdě v okolí jsou ve zdejší oblasti velké ovocné sady (hlavně citrusy), vinice, olivovníkové háje.

Jako tip na zajímavý výlet Vám můžeme doporučit návštěvu opuštěného středověkého města Stari Bar, resp. jeho zříceniny, která se nachází 4 km od moře v Baru ve vnitrozemí východním směrem. Je rozloženo na úpatí pohoří Rumija. Ve své době to bylo velmi bohaté a výstavní město.

A náš tip na skvělou rekreaci?
Moderní, nově postavený, malý, rodinný hotel,který se nachází mezi městy Bar a Ulcinj, na poloostrůvku Karastanovica Rt-u, v bezprostřední blízkosti moře.

Více info zde

 

 

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje