Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
208

Zveme vás do BARu v Černé Hoře

Dovolenou u moře můžete prožít také letos v Černé hoře v letovisku s půvabným názvem BAR.
Bar je největší město (37000 obyvatel) v jižní části černohorského přímoří a také hlavní nákladní i osobní černohorský přístav. Nachází se při Jadranské magistrále, 25 km jihovýchodně od letoviska Petrovac. Je rozloženo v široké zátoce Luka Bar,  na úpatí pohoří Rumija (1593 m).
Díky velmi teplému podnebí, chráněné poloze a mimořádně úrodné půdě v okolí jsou ve zdejší oblasti velké ovocné sady (hlavně citrusy), vinice, olivovníkové háje.

Jako tip na zajímavý výlet Vám můžeme doporučit návštěvu opuštěného středověkého města Stari Bar, resp. jeho zříceniny, která se nachází 4 km od moře v Baru ve vnitrozemí východním směrem. Je rozloženo na úpatí pohoří Rumija. Ve své době to bylo velmi bohaté a výstavní město.

A náš tip na skvělou rekreaci?
Moderní, nově postavený, malý, rodinný hotel,který se nachází mezi městy Bar a Ulcinj, na poloostrůvku Karastanovica Rt-u, v bezprostřední blízkosti moře.

Více info zde

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje