Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
103

Zaton u Zadaru: krásná pláž a skvěle vybavené apartmány

Oblíbené letovisko Zaton leží v Zadarském průlivu pouhých 15 km od známého letoviska Zadar. Zaton se může pochlubit velmi kvalitním kempem, německý autoklub ADAC jej například ocenil značkou „superplatz“, kterou se pyšní ty nejlepší evropské kempy. Díky skvělému vybavení tu najdete vše potřebné pro báječnou rodinnou dovolenou. Přímo u tohoto komplexu je nádherná 1,5 km dlouhá oblázkovo - písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, oceněná díky své kvalitě a vybavenosti Modrou vlajkou. Děti se zde mohou vyřádit na tobogánech, skluzavkách, ve vyhřívaných bazénech a dalších atrakcích včetně projížděk na koních. Pro dospělé je zase připravena řada možností ke sportování (jachting, windsurfing, vodní lyže a skútry, potápění, tenis, volejbal a plážový volejbal, basketbal, házená nebo ping pong), k dispozici je také střelnice. Za zábavou pak můžete vyrazit do vyhlášené místní diskotéky Saturn, kde vystupují také známí zpěváci či skupiny.

Ubytování Vám v tomto nádherném místě Chorvatska nabízíme ve skvěle vybaveném komplexu "Holiday Village Zaton" v jednopatrových apartmánech ZATON HOLIDAY RESORT ***.

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje