Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
61

Zadar se stal nejlepší evropskou destinací roku 2016

Čtenáři renomovaného serveru European Best Destinations zvolili v konkurenci patnácti měst chorvatské město Zadar nejlepší evropskou destinací roku 2016. Pro Zadar hlasovalo 57 616 hlasů z celkového počtu 288 992.

Severodalmatská metropole tak porazila významné turistické destinace, jako jsou Atény, Praha, Amsterdam, Paříž, Kotor, Brusel, Berlín, Vídeň, Madrid, Barcelonu, Řím, Londýn a Milán!


European Best Destinations (EBD) je evropská organizace se sídlem v Bruselu, jejímž cílem je podpora kultury a cestovního ruchu v Evropě. Od roku 2009 spolupracuje s většinou turistických organizací v Evropě a na svém portálu, který má návštěvnost 2,5 milionu návštěvníků, každoročně organizuje hlasování o nejlepší evropskou destinaci. Loňskou destinací roku se stalo francouzské město Bordeaux.


Zadar je popisován jako město s bohatou tradicí a památkami z římské doby, ale zároveň jako moderní město, které se může pochlubit "nejkrásnějším západem slunce na světě" a jedinečnými "mořskými varhanami".

Víte, kde se můžete perfektně ubytovat? Máme pro Vás TIP!

Hotel PINIJA *** Petrčane

Hotel Pinija Petrčane Zadar

 

Příjemný hotel v klidném prostředí Zadarského průlivu, ideální zejména pro vodní sporty!

Ubytování na 7 dní se snídaní od 6290 Kč!

 

Více Najdete v naší nabídce - ZADAR!

Tým VÍTKOVICE TOURS

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje