Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
202

Vzrušující zážitky ve vojenském parku Pivka ve Slovinsku

Chtěli jste si někdy vyzkoušet vojenský výcvik? Bavily vás v tělocviku „opičí dráhy“, kde jste museli prolézat tunely, skákat přes kozu a překonávat další překážky? Pak budete zaručeně nadšení ze skupinového výcvikového programu ve vojenském parku Pivka ve Slovinsku. Ten je postaven na bázi soutěže mezi několika týmy, v nichž si testujete svou bystrost, rychlost, orientaci, zdravotní i psychickou kondici i to, jak zvládáte stres. Vše se odehrává ve skutečném prostředí, které v minulosti sloužilo k výcviku vojáků.  Park je plný původních překážek, příkopů, podzemních chodeb, bunkrů atp. Tyto speciální programy využívají především firmy ke stmelování kolektivu,  ale jsou určeny i všem ostatním, kteří milují akčnost. V parku Pivka si můžete vybrat z několika programů a vyzkoušet si tak své organizační schopnosti, zda se umíte takticky a strategicky rozhodovat, zda máte racionální přístup k jednotlivým úkolům nebo jak čelíte konkurenci.

Náš tip: Spojte akční program v parku Pivka s pobytem v některém z vyhlášených slovinských lázeňských a wellness center! Klikněte ZDE

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje