Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
156

Vyražte na chorvatskou Ibizu

Pokud zvolíte k letošní dovolené ostrov Pag a letovisko Novalja, určitě Vás zaujme také jedna z nejznámějších tamních pláží Zrče, přezdívaná také „chorvatská Ibiza“.

Tato pláž se v posledních letech stala jednou z nejznámějších a nejatraktivnějších pláží pro mladé v celém Chorvatsku. Je srovnatelná s jinými evropskými top letovisky. Je synonymem nepřetržité bláznivé zábavy s velmi dobře sestavenou nabídkou v místních klubech.
Kromě čistého moře, horkého slunce a nádherné přírody zde můžete provozovat také různé sporty: vodní tobogán, bungee jumping, vodní skútry, plážový volejbal, koulovou, biliard nebo třeba podvodní rybolov.

V roce 2002 bylo Zrče v rámci akce Chorvatského turistického sdružení Modrý květ prohlášeno nejlepší a nejupravenější pláží na Jadranu. Svou vyjímečnou přírodní osobitostí, vybaveností a programem splňuje přísná mezinárodní kritéria, díky čemu byla v roce 2003 oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Celá pláž je tvořena oblázky a pískem a díky strmému mořskému dnu je tu i velká hloubka. Pláž je vybavena kvalitním zázemím - nachází se tu pobřežní hlídka, první pomoc, prostory pro invalidy, pohostinská zařízení, půjčovna plážových rekvizit, kvalitní sociální zařízení nebo také pramen pitné vody. V rámci pláže jsou zóny pro různé aktivity, včetně části pro děti a neplavce. Část zvaná Blato je vyhlášena chráněnou oblastí.
Z letoviska Novalja, kde Vám nabízíme ubytování, je to na pláž Zrče cca 2 km.

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje