Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
193

Výlety lodí – skvělé zážitky pro celou rodinu


Nebaví Vás se jen opalovat a koupat v moři a tak pořád dokola?

Chcete poznat okolí Vašeho vybraného letoviska a užít si přitom pořádnou zábavu?

A nevadí Vám případně ani trocha toho dobrodružství?

Jak byste se měli vydat na výlet lodí! Na Jadranu Vám i letos delegáti cestovní kanceláře Vítkovice Tours nabídnou mnoho výletů po moři a to jak celodenních, tak i kratších do nejbližšího okolí místa Vašeho pobytu. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Takový výlet má mnoho výhod: vyrazit můžete například za poznáním místních památek, navštívit můžete rozmanité ostrovy, zajít si v jiném městě do restaurace, užívat si příjemnou hudbu na lodi, houpat se ve vlnách moře anebo např. ochutnat vynikající ryby, které Vám na lodi ochotný personál připraví. Je to opravdu zážitek na celý den jak pro dospělé, tak pro děti. Vždyť na zážitek z takového výletu budete ještě dlouho vzpomínat...

A pro ty, kteří se bojí, že se jim na lodi udělá špatně, máme skvělou zprávu: zvolit si pro svůj výlet můžete například loď Primorka, která je větší, takže člověk většinou ani necítí, jak se "houpe na vlnách." Můžete také vyzkoušet loď se skleněným průhledem a pozorovat tak dno moře, aniž byste  se namočili.

V letošní sezoně Vám tyto skvělé výlety nabízíme např. v letovisku RABAC, odkud je možno lodí navštívit i nádherný ostrov Cres. Ubytovat se v Rabacu můžete např. v příjemných apartmánech Lanterna.

Další možnosti ubytování v tomto letovisku ZDE.

  

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje