Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1463

Výlet v Chorvatsku

Klienti TRAVEL FAMILY se v Chorvatsku účastní mnoha zajímavých výletů. V Trogiru jsme uskutečnili lodní výlet s plavbou kolem pobřeží a na nedaleké ostrovy.

Jednou z prvních zastávek byla Modrá laguna, kde jsme se vykoupali a novými obrázky nakrmili naše instagramy :-) Cesta nás vedla dál do oblasti Primoštenu, na místní pláž Bilo, kde jsme využili chvíli k osvěžení ve vodě, a také v plážovém baru na souši. V pozdním odpoledni jsme se vraceli zpět do Trogiru. Rád bych poděkoval našemu lodnímu kapitánovi Filipovi, se kterým jsme bezpečně dopluli do cíle i zpět.

Večer probíhal na hlavním náměstí v Trogiru jeden z programů festivalu Trogirské kulturní léto. I tam jsme zavítali. Program festivalu je opravdu nabitý, probíhá téměř celé prázdniny od počátku července až do konce srpna. Na několika místech v Trogiru se pořádají kulturní akce, koncerty vážné hudby i večery tradičního folklóru a různá vystoupení. Návštěvníci mají nejraději rybářské večery, během kterých se v ulicích města připravují ryby a všude kolem to krásně voní. Věděli jste, že historické město Trogir je zapsáno na seznam UNESCO? Procházka večerním Trogirem je vskutku zážitek, obzvláště v letních měsících a festival na takovém místě má zvláštní kouzlo.

Na závěr přidávám ještě několik momentek z našeho NEPTUN KLUBU, kde děti kreslí a baví se při hrách.

Děkuji všem, kteří se zúčastnili skvělého lodního výletu a těším se na příští.

Zdeněk Skrášek, delegát TRAVEL FAMILY, Trogir

Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje