Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1441

Výlet na Limnosu - kostelík a kaple v jeskyni, lávové vyvřeliny, poušť ve vnitrozemí

Dovolte, abych se podělila o báječné zážitky z výletu, který jsme uskutečnili s našimi klienty 20. června na řeckém ostrově Limnos.

Společně jsme navštívili místní kostelík a kapli Panagia Kakaviotissa, který je postaven v jeskyni ve skále u vrcholu hory Kakavos. Cesta nahoru ke kostelíku vedla po kamenné stezce mezi skalisky odkud jsme se mohli kochat úžasnými panoramatickými výhledy na mořský záliv pod námi.
Obdivovali jsme zajímavé tvary, které vytvořila příroda v podobě lávových vyvřelin Farakla. Prošli jsme se pouští Ammothines, která se nachází ve vnitrozemí ostrova Limnos a která dává člověku na chvíli zapomenout na to, že se nachází v Řecku a ne na Sahaře v Africe. Následoval oběd ve vesnici Sardes v místní taverně Palja Mas Jitonia, kde jsme si náramně pochutnali. Po obědě jsme se vrátili dolů na pobřeží.

Děkuji všem, kteří se zúčastnili, bylo to bezva. Těším se na další společné akce.

Srdečně zdraví
Marcela, delegátka TRAVEL FAMILY na ostrově Limnos

Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje