VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

152

Vydejte se za poklady Černé Hory

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, ve které kromě relaxace, koupání a slunění nesmí chybět ani zajímavé výlety za poznáním místních pamětihodností, pak je pro Vás dovolená v letovisku Budva v Černé Hoře přímo ideální.
Budva je přímořské městečko a jedno z hlavních prázdninových letovisek Černé Hory. Má příjemné, písčito – oblázkové pláže, pomalý sestup do vody, která je místy téměř průzračná.

A po pravdě řečeno, jen málokterá lokalita na celém východním Jadranu se může pochlubit takovým počtem nádherných pláží jako právě budvanská oblast. Hlavním místem pro vodní radovánky v okolí Budvy je Slovenska plaža, táhnoucí se v délce 1600 m. Je písčito–oblázková s pomalým vstupem do vody. Jsou tu k pronajmutí lehátka a slunečníky a podél pláže najdete spoustu barů a restaurací. Pokud bary a sportovní vyžití raději vyměníte za soukromí, navštivte pláž Mogren kousek za Budvou. Je obklopena skalami a skalní cestou se sem také musíte dostat. Tato pláž se také chlubí Modrou vlajkou. Dál za pláží Mogren se rozprostírá pláž Jaz. Mísí se na ní písek s oblázky a dlouhá je více než kilometr. Na západ odtud, 4 km za Budvou je známá pláž Trsteno. Je malá, písčitá a vhodná je například i pro děti.
Po důkladné relaxaci na budvanských plážích Vás pak pozveme na několikadenní výlet za krásami místních pamětihodností a letovisek: postupně navštívíte bývalé hlavní město černohorského království Cetinje, dále pak Njeguši - rodné místo černohorského krále Petr II. Petrović Njegoše, čeká Vás také prohlídka s místním průvodcem města Baru a Ulcinu a na závěr výletu pak návštěva Dubrovníku, města přezdívaného básníkem Shawem „ráj na zemi“.

Neváhejte a využijte slev FIRST MINUTE na dovolenou v Černé Hoře!

      

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje