VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

43

Vrboska ráj na Hvaru

Letovisko Vrboska leží v závěru hluboké zátoky, 9 km od Starého Gradu na Ostrově Hvar.

Typická pro tuto oblast je tradice v pěstování vinné révy a olivovníků. Břehy této kouzelné zátoky zde nabízejí oblázkové pláže a skalnaté pobřeží s kamennými plotnami. Celé pobřeží obklopuje borový les, který nabízí příjemný stín.

Nejkrásnější pláž na Hvaru se nazývá SOLINE, nachází se nedaleko od proslulých hotelových pavilonů SENSES RESORTU VRBOSKA.

NADSTANDARDNÍ UBYTOVÁNÍ - SENSES RESORT VRBOSKA

Hotel, dříve známý pod názvem hotelové pavilony Adriatic prošel rozsáhlou rekonstrukcí. 

Nachází se zde restaurace, terasa, café bar, plážový bar, konferenční místnost, TV místnost, centrální recepce i bezplatné parkoviště.

Ubytovat se můžete v moderních pokojích s klimatizací, sprchou a wc, telefonem, satelitem, Wi-Fi ZDARMA, minibarem a balkónem. Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností přistýlky.

Co se týká stravování, máte zde možnost polopenze s velkým výběrem jídel a místních specialit.

A navíc na tu nejkrásnější pláž na Hvaru, SOLINE, to máte z hotelu asi 2 minuty pěšky.

Pro milovníky sportovních aktivit tu najdete venkovní bazén se sladkou vodou, terasu s lehátky, wellness & SPA - finskou saunu, whirlpool, masáže, fitness, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště, tenisové kurty a půjčovna kol. Je zde také oblíbený aquapark pro děti.

 

 

 Nabídku ubytování v tomto komplexu najdete zde.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje