Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
188

Volba Boha Neptuna v letovisku Baška Voda


NEPTUN KLUB ve známém a oblíbeném letovisku  Baška Voda je v plném proudu a o zábavu zde mají postaráno úplně všichni. Hlavně pak děti byly hned po svém příjezdu zvědavé, co všechno jim naši animátoři připravili a na co se mohly během svého pobytu těšit.

A můžeme s potěšením konstatovat, že hned po prvním animačním dnu už se děti skamarádily a dokonce společně i večeřely! Minigolf, skákání panáka a seznamovací hry byly krásným začátkem a přípravou na velkolepý večer s Volbou Boha Neptuna.

Týden pak hezky plynul a při středečním karnevale už nezůstal nikdo sedět. Neptun chválil a poctivě rozdával zlaťáčky nejrůznějším maskám. Sešla se celá pirátská garda, kterou zbytek masek prověřil v síle při tahání lana. Mořské víly tančily, zpívaly, princezny se smály a gejša nám přišla ukázat kulturu dálného východu. Páteční fotbalový turnaj s Neptun Klubem v Promajně pak byl krásnou tečkou za uplynulým slunečným týdnem. Večer se všichni zúčastnění  závěrečným tancem rozloučili s Neptunem a slavnostním ceremoniálem ukončili jeho vládu.

V NEPTUN klubech na Jadranu to opravdu žije, vyzkoušejte je i Vy!

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje