Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
145

VÍTKOVICE TOURS bojuje proti znečištěnému ovzduší v Ostravě

VÍTKOVICE TOURS bojuje proti znečištěnému ovzduší v Ostravě

22.4.2011

Na to, že problémy s ostravským ovzduším stále přetrvávají a hranice přípustné prašnosti je ve městě  mnohdy několikanásobně překračována, upozornila minulý týden  cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Ta před ostravskou Novou radnicí zorganizovala protest s plynovými maskami. Zúčastnilo se jí několik desítek lidí, kteří se obávají o své zdraví a o zdraví svých dětí. Cestovní kancelář chtěla touto akcí vzbudit diskusi o problematice ostravského ovzduší a průmyslu, který místním lidem ničí zdraví. Kvůli nepříznivému ovzduší trpí tisíce ostravských obyvatel respiračními problémy, alergiemi, kašlem a srdečně cévními onemocněními.

VÍTKOVICE TOURS bojuje proti znečištěnému ovzduší v Ostravě   

Krom zorganizování této protestní akce cestovní kancelář  zároveň uvedla, že třem stům ostravských dětí poskytne na své náklady ozdravný pobyt v letovisku Fažana v Chorvatsku. Rozhodla se tak pouze nepřihlížet a činem přispět ke snížení následků ostravského znečištěného ovzduší na její obyvatele.

Fažana, chaty Tereza, které VÍTKOVICE TOURS poskytne ostravským dětem ozdravný pobyt   

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje