Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1556

Užijte si víkendové koupání Den u moře autobusem

Máte málo času a potřebujete rychle načerpat energii po náročném pracovním týdnu?
Objevte víkendové koupání Den u moře.

Víkendové koupání Den u moře je 3denní autobusový výlet od pátku do neděle za koupáním na nádherných jadranských plážích v Chorvatsku, na Istrii nebo v Dalmácii. Češi Jadran milují, proto se často a rádi vracejí. Využijte pravidelných a cenově výhodných cest autobusů Travel Family na chorvatské pobřeží Jadranu, svezte se s námi do Chorvatska a prožijte báječný den u moře.

Den u moře v Chorvatsku

Program:

  • V pátek odpoledne nebo večer pohodlně nastoupíte do autobusu směr Jadran
  • V sobotu ráno Dobro došli, hurá, budete první na pláži :-)
  • V sobotu večer na určeném místě v určeném čase opět nastoupíte do autobusu, tentokrát směr Česko
  • V neděli ráno nebo dopoledne jste zpět doma

Jak si užít nezapomenutelný chorvatský den na Jadranu?

S sebou potřebujete jen pár drobností do malého baťůžku. Především plavky, osušku, sluneční brýle, krém na opalování, oblíbenou knížku, pár drobných a dobrou náladu. Po příjezdu začněte ranním koupáním v moři, osvěžíte se po noční jízdě autobusem a dodáte si energii na celý den. Poté se vydejte na procházku do blízkého okolí, obdivujte krásné výhledy, kochejte se mořem a zhluboka dýchejte svěží mořský vzduch.
Po lehkém obědě v jedné z místních restaurací, kde ochutnáte třeba čerstvé mořské plody, rybu na grilu, tradiční pljeskavicu nebo čevapi, si dopřejte odpočinek na pláží, koupání a slunění.

Den u moře v Chorvatsku

Pro milovníky aktivního odpočinku doporučujeme vyzkoušet vodní sporty, jako je například na Jadranu velmi oblíbená jízda na banánu nebo si užijte trochu adrenalinu na vodním skútru.
Večer před odjezdem autobusu ještě stihnete lehkou večeři při západu slunce a určitě nezapomeňte ochutnat skvělou chorvatskou zmrzlinu.
Věříme, že si svůj den u moře užijete na maximum a rádi vás zase někdy uvítáme na palubách autobusů nebo letadel Travel Family.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje