VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

165

Tradiční slovenské lázně Piešťany

Piěšťany jsou proslulé lázeňské město a zároveň nejznámější a největší lázně na Slovensku. Díky kvalitě přírodních léčivých zdrojů a vysoké odborné úrovni lázeňského lékařského personálu patří tyto lázně vůbec k nejvyhledávanějším.

Jedinečností těchto lázní jsou bazény s přírodním dnem, do kterých přes vrstvu bahna vyvěrá termální minerální voda, čímž vzniká bahenní koupel – tzv. bahnisko. Bahno, které se těží v řece Váh, nemá obdobu jinde ve světě. Zdejší bahenní zábaly jsou tak naprosto unikátní.
Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů a pojivových tkání, ale také centrálních a periferních nervů důležitých k řízení pohybových funkcí.
Relaxovat zde můžete na venkovním termálním koupališti Eva s krytým bazénem a tenisovými kurty. Přímo na lázeňské ostrově je k dispozici golfové hřiště, vyrazit můžete také do malebného okolí na výlety, na blízkém umělém jezeře Slňavě si můžete vyzkoušet  také  jachting, veslování a na své si tu přijdou i milovníci rybolovu.
Milovníci hudby mohou navštívit hudební pavilon Harmony nebo pavilon při Kúpeľnej dvoraně, kde se během léta konají promenádní koncerty pod širým nebem. S historií města a lázeňství na Slovensku se pak můžete seznámit v Balneologickém muzeu.

Nabídku ubytování v Piešťanech naleznete zde !

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje