Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
165

Tradiční slovenské lázně Piešťany

Piěšťany jsou proslulé lázeňské město a zároveň nejznámější a největší lázně na Slovensku. Díky kvalitě přírodních léčivých zdrojů a vysoké odborné úrovni lázeňského lékařského personálu patří tyto lázně vůbec k nejvyhledávanějším.

Jedinečností těchto lázní jsou bazény s přírodním dnem, do kterých přes vrstvu bahna vyvěrá termální minerální voda, čímž vzniká bahenní koupel – tzv. bahnisko. Bahno, které se těží v řece Váh, nemá obdobu jinde ve světě. Zdejší bahenní zábaly jsou tak naprosto unikátní.
Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu - kostí, kloubů, svalů a pojivových tkání, ale také centrálních a periferních nervů důležitých k řízení pohybových funkcí.
Relaxovat zde můžete na venkovním termálním koupališti Eva s krytým bazénem a tenisovými kurty. Přímo na lázeňské ostrově je k dispozici golfové hřiště, vyrazit můžete také do malebného okolí na výlety, na blízkém umělém jezeře Slňavě si můžete vyzkoušet  také  jachting, veslování a na své si tu přijdou i milovníci rybolovu.
Milovníci hudby mohou navštívit hudební pavilon Harmony nebo pavilon při Kúpeľnej dvoraně, kde se během léta konají promenádní koncerty pod širým nebem. S historií města a lázeňství na Slovensku se pak můžete seznámit v Balneologickém muzeu.

Nabídku ubytování v Piešťanech naleznete zde !

  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje