Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
493

Tipy na jarní relax v Maďarsku

Tipy na jarní relax

Zima se letos zdá být nekonečná. Jedním ze skvělých způsobů jak na jaře přeprat chmury z dlouhé zimy je příjemný wellness nebo lázeňský pobyt. Tak na nic nečekejte, sbalte sebe i rodinu na tři čtyři dny a vyrazte vstříc báječným zážitkům.


Maďadrsko – Termály – Hotel Thermal

Bazénový svět ve Visegrádu

Poblíž lesoparku Pilis, v malebné krajině Dunajského oblouku stojí hotel Thermal. Výhled budete mít buď na samotný mocný Dunaj, nebo do klidné zeleně parku. Najdete tu vnitřní a venkovní bazény, ty jsou termální s teplou vodou. Odpočívat můžete ve finské i parní sauně s ochlazovacím bazénkem. Za zkoušku stojí také infra sauna, aroma kabina, nebo ledová studna. Tělo si protáhnete ve fitness a při zápasu ve squashi. Zajdete si na masáž, nebo jinou relaxační proceduru. Pro děti tu mají dětský bazén, dětský koutek i hřiště.

  • 4 noci s polopenzí již od 4 867 Kč/os.
  • dítě do 6 let ZDARMA, dítě do 12 let 60 %

Maďadrsko – Termály – Hunguest Hotel Pelion

Lázeňské centrum u Balatonu

V centru Tapolca uprostřed čtyřhektarového parku se nachází hotel Hunguest Hotel Pelion. Kousek od jezera Balaton, přímo nad jeskyní, v níž se léčí potíže s dýchacími cestami. Najdete zde množství různých bazénů: termální, vitální, ponorný, i bazén pro děti. Probíhají zde terapie všeho druhu, od aromaterapie, přes elektroterapii a hydroterapii, až k jeskynní terapii. Zajít si můžete na bahenní zábaly, nebo na masáže. Hluboké dýchání si procvičíte v inhalatoriu a v zimní zahradě. K relaxaci lze využít také zdejší saunový svět. Milovníci sportu ocení squash, posilovnu, tělocvičnu, nebo tenisové kurty. Pestrý výběr u snídaně doplňuje bio koutek.

  • 4 noci s polopenzí již od 4 185 Kč/os.
  • dítě do 6 let ZDARMA

Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours

Zavolejte nám 596 664 040   |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje