VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

493

Tipy na jarní relax v Maďarsku

Tipy na jarní relax

Zima se letos zdá být nekonečná. Jedním ze skvělých způsobů jak na jaře přeprat chmury z dlouhé zimy je příjemný wellness nebo lázeňský pobyt. Tak na nic nečekejte, sbalte sebe i rodinu na tři čtyři dny a vyrazte vstříc báječným zážitkům.


Maďadrsko – Termály – Hotel Thermal

Bazénový svět ve Visegrádu

Poblíž lesoparku Pilis, v malebné krajině Dunajského oblouku stojí hotel Thermal. Výhled budete mít buď na samotný mocný Dunaj, nebo do klidné zeleně parku. Najdete tu vnitřní a venkovní bazény, ty jsou termální s teplou vodou. Odpočívat můžete ve finské i parní sauně s ochlazovacím bazénkem. Za zkoušku stojí také infra sauna, aroma kabina, nebo ledová studna. Tělo si protáhnete ve fitness a při zápasu ve squashi. Zajdete si na masáž, nebo jinou relaxační proceduru. Pro děti tu mají dětský bazén, dětský koutek i hřiště.

 • 4 noci s polopenzí již od 4 867 Kč/os.
 • dítě do 6 let ZDARMA, dítě do 12 let 60 %

Maďadrsko – Termály – Hunguest Hotel Pelion

Lázeňské centrum u Balatonu

V centru Tapolca uprostřed čtyřhektarového parku se nachází hotel Hunguest Hotel Pelion. Kousek od jezera Balaton, přímo nad jeskyní, v níž se léčí potíže s dýchacími cestami. Najdete zde množství různých bazénů: termální, vitální, ponorný, i bazén pro děti. Probíhají zde terapie všeho druhu, od aromaterapie, přes elektroterapii a hydroterapii, až k jeskynní terapii. Zajít si můžete na bahenní zábaly, nebo na masáže. Hluboké dýchání si procvičíte v inhalatoriu a v zimní zahradě. K relaxaci lze využít také zdejší saunový svět. Milovníci sportu ocení squash, posilovnu, tělocvičnu, nebo tenisové kurty. Pestrý výběr u snídaně doplňuje bio koutek.

 • 4 noci s polopenzí již od 4 185 Kč/os.
 • dítě do 6 let ZDARMA

Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours

Zavolejte nám 596 664 040   |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje