Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
143

Termální lázně Ptuj ve Slovinsku si zamilujete

Pokud si potřebujete odpočinout a nabrat novou energii, doporučujeme Vám navštívit slovinské termální lázně a aquapark v kouzelném městečku Ptuj. Nachází se zde rozsáhlý svět saun s devíti saunami, vnitřní a venkovní bazény a atraktivní wellness centrum, které je rozděleno do několika stylových designových částí – egyptské, indické, římské a japonské. Dopřát si můžete různé druhy masáží, parafínové zábaly, aromatické koupele a terapie. Pokud pojedete do lázní s dětmi, rozhodně se nemusíte bát, že by se zde snad mohly nudit. Je tady pro ně připravena řada atrakcí – skluzavky, bazén s vlnami a dokonce i speciální zábavní program vedený skvělými baviči. A pokud si budete chtít zasportovat, můžete využít zdejší fitness centrum, golfové hřiště nebo si zajezdit na kole. Cyklistické stezky kolem městečka Ptuj jsou totiž vskutku nádherné.

Ubytování v městečku Ptuj ve Slovinsku – doporučujeme Vám komfortní Grandhotel Primus****- pro více informací o hotelu, městečku Ptuj, termínech a cenách pobytů klikněte ZDE.

 Termální lázně Ptuj, Slovinsko

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje