VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

143

Termální lázně Ptuj ve Slovinsku si zamilujete

Pokud si potřebujete odpočinout a nabrat novou energii, doporučujeme Vám navštívit slovinské termální lázně a aquapark v kouzelném městečku Ptuj. Nachází se zde rozsáhlý svět saun s devíti saunami, vnitřní a venkovní bazény a atraktivní wellness centrum, které je rozděleno do několika stylových designových částí – egyptské, indické, římské a japonské. Dopřát si můžete různé druhy masáží, parafínové zábaly, aromatické koupele a terapie. Pokud pojedete do lázní s dětmi, rozhodně se nemusíte bát, že by se zde snad mohly nudit. Je tady pro ně připravena řada atrakcí – skluzavky, bazén s vlnami a dokonce i speciální zábavní program vedený skvělými baviči. A pokud si budete chtít zasportovat, můžete využít zdejší fitness centrum, golfové hřiště nebo si zajezdit na kole. Cyklistické stezky kolem městečka Ptuj jsou totiž vskutku nádherné.

Ubytování v městečku Ptuj ve Slovinsku – doporučujeme Vám komfortní Grandhotel Primus****- pro více informací o hotelu, městečku Ptuj, termínech a cenách pobytů klikněte ZDE.

 Termální lázně Ptuj, Slovinsko

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje