VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

203

Tenisová akademie na Jadranu


Máte rádi sport a preferujete tenis? A bez svého oblíbeného sportu si nedovedete představit ani letní dovolenou u moře? Potom vyzkoušejte TENISOVOU AKADEMII přímo na Jadranu!
Námi nabízené pobyty zahrnují zajímavý tenisový program,který je určený pro všechny – ať už s tenisem teprve začínáte nebo jej hrajete na jakékoli výkonnostní úrovni.
Tyto sportovní zájezdy si můžete zvolit hned ve dvou letoviscích –  na Makarské nebo v Primoštenu.

Ubytováni budete v nádherných hotelích vybavených klimatizovanými pokoji a venkovními bazény, k dispozici Vám bude po celou dobu pobytu tenisový trenér  a pro zájemce o individuální trénink lze program operativně upravit a zajistit přímo v místě pobytu.

Pokud zvolíte tenisovou akademii v letovisku Primošten, můžete navíc využít slevu na dítě do 12 let se 2 dospělými, a to pouhých 5990 Kč/týden.

Vychutnejte si aktivní sportovní dovolenou na nejkrásnějších místech Jadranu!

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje