Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
179

Také seriálové hvězdy listují katalogem CK VÍTKOVICE TOURS

V čase blížícího se adventu je možná dobré začít přemýšlet o Vaší letní dovolené a představte si - výjimkou v rámci výběru letních pobytů nejsou ani slavné seriálové postavy.

Vždyť proč by o letní relaxaci na Jadranu nemohl přemýšlet už před Vánocemi primář ze známého seriálu Ordinace v růžové zahradě? A co teprve ostatní lékaři nebo zdravotní sestry?

A jistě uznáte, že sny o krásné dovolené si mohou dopřát i další postavy oblíbeného seriálu.
Tak například Marta, nevlastní matka doktorky Zdeny Tiché, nahlédla do bohaté nabídky zájezdů našeho katalogu zrovna v době, kdy ležela sužovaná nemocí v posteli.

Ano, čtete správně, seriálová hrdinka Marta alias herečka Vlasta Žehrová drží v rukou v několika záběrech skutečně mimořádný katalog slev CK VÍTKOVICE TOURS JADRAN 2012 - SLOVINSKO, CHORVATSKO, ČERNÁ HORA . Myslíte si, že si některý ze zájezdů vybere? To už neprozradíme, ostatně přesvědčit se o tom můžete i Vy sami, a to ve 303. dílu populárního seriálu na TV NOVA.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje