VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

179

Také seriálové hvězdy listují katalogem CK VÍTKOVICE TOURS

V čase blížícího se adventu je možná dobré začít přemýšlet o Vaší letní dovolené a představte si - výjimkou v rámci výběru letních pobytů nejsou ani slavné seriálové postavy.

Vždyť proč by o letní relaxaci na Jadranu nemohl přemýšlet už před Vánocemi primář ze známého seriálu Ordinace v růžové zahradě? A co teprve ostatní lékaři nebo zdravotní sestry?

A jistě uznáte, že sny o krásné dovolené si mohou dopřát i další postavy oblíbeného seriálu.
Tak například Marta, nevlastní matka doktorky Zdeny Tiché, nahlédla do bohaté nabídky zájezdů našeho katalogu zrovna v době, kdy ležela sužovaná nemocí v posteli.

Ano, čtete správně, seriálová hrdinka Marta alias herečka Vlasta Žehrová drží v rukou v několika záběrech skutečně mimořádný katalog slev CK VÍTKOVICE TOURS JADRAN 2012 - SLOVINSKO, CHORVATSKO, ČERNÁ HORA . Myslíte si, že si některý ze zájezdů vybere? To už neprozradíme, ostatně přesvědčit se o tom můžete i Vy sami, a to ve 303. dílu populárního seriálu na TV NOVA.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje