VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

135

Symbol Slovinska - Bled

Lázeňské město Bled, někdy také přezdívané coby jezerní perla Slovinska,  leží na severozápadě země, cca 80 km od Lublaně.

Už více než 100 let se tu s velkou tradicí léčí například nemoci srdce, migréna, vysoký krevní tlak nebo revmatismus.

Asi nejzajímavější atrakcí pro turisty je zdejší Bledské jezero. V tomto velkém jezeře ledovcového původu se můžete koupat, jezdit na loďce, rybařit nebo se jen tak procházet okolo. K dopravě na ostrůvek můžete využít služeb převozníka anebo si můžete loďku pronajmout sami. Zdejší nádhernou přírodu si možná nejlépe vychutnáte při zhruba tříhodinové procházce, při které obejdete takřka celé jezero. Na nedaleké skále Vám neunikne další zajímavá dominanta -  Bledský hrad. Z něj se pak můžete kochat pohledem nejen na samotné jezero, ale i na překrásné okolí. Nesmíte pak zapomenout navštívit ani kostelík na jezerním ostrůvku, který je jedním z typických obrázků Slovinska.

Zajímavé památky na Vás čekají ale i v nedalekém okolí – například směrem na jih jsou to světoznámé Postojnské jeskyně nebo Predjamský hrad.

Bledu je připisována kouzelná a léčivá síla díky jeho jedinečnému klimatu uprostřed pohádkového světa. Přesvědčte se o tom i Vy.

Vybírejte z naší nabídky ubytování v lázeňském městě Bled !

   

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje