Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1209

Spolupráce s Daruvarskými lázněmi

20. června 2022 došlo k podpisu smlouvy o spolupráci mezi touroperátorem Travel Family a Daruvarskými lázněmi.

Touto dohodou se posiluje přítomnost Daruvarských lázní na zahraničních trzích, zejména v České republice, protože v rámci skupiny Travel Family působí 4 známé cestovní kanceláře: Vítkovice Tours, Viamare, VTT a Kovotour plus.

Daruvarské lázně leží v srdci města Daruvaru, jednoho z nejkrásnějších malých měst chorvatského vnitrozemí, jehož historie sahá až do římských dob. Početné zdroje léčivé termální vody, ložiska léčivého minerálního bahna, zachovalé historické budovy, historické krajinné parky, přírodní krásy, mnohé sportovní, rekreační, wellness spa a zdravotnické nabídky činí Daruvarské lázně perfektním místem k odpočinku, rehabilitaci a návratu do správné formy. Hotel Termal se nachází v lázeňském parku jen pár minut chůze od centra města.

Ředitelka cestovní kanceláře Travel Family byla od soboty na inspekční cestě v destinaci. Kromě služeb lázní a českých specialit v restauraci Terasa, se seznámila i s turistickou nabídkou destinace, od degustace vín a autochtonních sýrů až po tradici výroby staročeského piva. V rámci turistické prohlídky města navštívili i Sdružení Čechů v Chorvatské republice a na kolech si měli možnost prohlédnout přírodní krásy destinace při projížďce jedné z cyklostezek.

Pobyty v Daruvarských lázních můžete objednávat zde:

https://www.ckvt.cz/dovolena/chorvatsko/vnitrozemi/daruvarske-toplice


Daruvarské lázně

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje