VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

429

Spolehlivý průvodce Chorvatskem v novém kabátku

Průvodce: www.chorvatsko.cz

 

Už řadu let provozujeme s naší CK Vítkovice Tours webové stránky věnované Chorvatsku: chorvatsko.cz. Shromažďujeme zde veškeré zajímavé a aktuální informace, které se týkají Chorvatska. A to nejen země jako celku, ale také konkrétních městeček, obcí a letovisek.

 

Průvodce: www.chorvatsko.cz – proměna

Proměna webu chorvatsko.cz:

Letos na jaře jsme dali internetovému průvodci Chorvatskem novou tvář. Nevyhovující zastaralý design jsme nahradili moderním a velmi přehledným vzhledem, který nabízí spoustu vychytávek: přehlednější členění míst, rozhraní pro registrované uživatele, systém hodnocení jednotlivých míst aj.

 

Průvodce: www.chorvatsko.cz – praktické informace

Praktické informace a rady na cesty:

Kromě vzhledu jsme zapracovali také na informacích u konkrétních míst. Chcete vědět, kde si půjčíte člun v Primoštenu? Kam zajít na jídlo v Gradacu? Kde je nejbližší doktor, či zubař v Novigradu? Kam se chodí bavit místní ve Splitu? Kam v Zadaru na nákupy? Kde je nejlepší koupání v Dubrovniku, nebo kam na výlet z Makarské? Odpovědi na tyhle a spoustu dalších otázek teď najdete u těch nejoblíbenějších chorvatských letovisek.

 

Průvodce: www.chorvatsko.cz – místa, které se těší největšímu zájmu

Ty nejlepší města, městečka a letoviska:

Prohlédněte si místa, které se těší největšímu zájmu a oblibě turistů, a připravte se na svou cestu do Chorvatska opravdu důkladně:

 

Výhody pro registrované uživatele:

Pokud se na webu chorvatsko.cz zaregistrujete, získáte přehled o svých oblíbených místech, můžete hodnotit jednotlivé destinace a také se přihlásit k odběru novinek, abyste nepropásli nic důležitého. Pro registrované navíc chystáme různé soutěže a hry, takže žádná nuda.

 

Sledovat nás můžete také na Facebooku:

odkaz: www.facebook.com/chorvatskoaktualne/?fref=ts   https://www.facebook.com/chorvatskoaktualne/?fref=ts

 

Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours

 

Zavolejte nám zdarma 800 567 567  |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

 

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje