VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

54

Prohlášení Vítkovice Tours

Rádi bychom Vás informovali o nekalosoutěžním jednání, kterého se zjevně dopouští autor "varovných upozornění" na údajně závažné skutečnosti v hospodaření cestovní kanceláře Vítkovice Tours s.r.o. a Adriatic Curatio s.r.o. , a to za zjevného zneužití jména a značky cestovní kanceláře Za sluncem s.r.o. se sídlem v Olomouci.

Společnost Za sluncem s.r.o. není autorem žádných upozornění o hospodaření výše zmíněných cestovních kanceláří a tyto nejsou v žádném rozporu s platnými právními úpravami pro podnikání CK. Obě zmiňované společnosti mimo jiné prošly v roce 2015 interním auditem a screeningem pojišťovny GENERALI a na základě toho byla s touto pojišťovnou uzavřena platná pojistná smlouva proti úpadku podle platné legislativy.

Pokusy o poškození dobrého jména společnosti Vítkovice Tours s.r.o. se objevily několikrát i v minulosti. Údajné „závažné skutečnosti a informace“, šířené obdobně jako nyní, společnost vždy úspěšně vyvrátila.
Nyní je nekalosoutěžní jednání o to závaznější, že je k němu zneužíváno obchodní jméno společnosti Za sluncem, která ale nemá žádný zájem na tom, aby byly šířeny mailové zprávy, dopisy či upozorňující informace pro média obsahující údajné závažné informace o společnosti Vítkovice Tours. Lze se tedy důvodně domnívat, že cílem skutečných autorů „závažných informací“ bylo mimo jiné poškodit obchodní vztahy mezi oběma cestovními kancelářemi. Toto jednání společně odmítáme jako odporující dobrým mravům a rovným soutěžním podmínkám v našem oboru.

 

Martin Lehocký, výkonný ředitel Vítkovice Tours s.r.o.

Petr Honek, majitel Adriatic Curatio s.r.o.

Bruno Stojic, spolumajitel CK Za sluncem s.r.o.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje