Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
54

Prohlášení Vítkovice Tours

Rádi bychom Vás informovali o nekalosoutěžním jednání, kterého se zjevně dopouští autor "varovných upozornění" na údajně závažné skutečnosti v hospodaření cestovní kanceláře Vítkovice Tours s.r.o. a Adriatic Curatio s.r.o. , a to za zjevného zneužití jména a značky cestovní kanceláře Za sluncem s.r.o. se sídlem v Olomouci.

Společnost Za sluncem s.r.o. není autorem žádných upozornění o hospodaření výše zmíněných cestovních kanceláří a tyto nejsou v žádném rozporu s platnými právními úpravami pro podnikání CK. Obě zmiňované společnosti mimo jiné prošly v roce 2015 interním auditem a screeningem pojišťovny GENERALI a na základě toho byla s touto pojišťovnou uzavřena platná pojistná smlouva proti úpadku podle platné legislativy.

Pokusy o poškození dobrého jména společnosti Vítkovice Tours s.r.o. se objevily několikrát i v minulosti. Údajné „závažné skutečnosti a informace“, šířené obdobně jako nyní, společnost vždy úspěšně vyvrátila.
Nyní je nekalosoutěžní jednání o to závaznější, že je k němu zneužíváno obchodní jméno společnosti Za sluncem, která ale nemá žádný zájem na tom, aby byly šířeny mailové zprávy, dopisy či upozorňující informace pro média obsahující údajné závažné informace o společnosti Vítkovice Tours. Lze se tedy důvodně domnívat, že cílem skutečných autorů „závažných informací“ bylo mimo jiné poškodit obchodní vztahy mezi oběma cestovními kancelářemi. Toto jednání společně odmítáme jako odporující dobrým mravům a rovným soutěžním podmínkám v našem oboru.

 

Martin Lehocký, výkonný ředitel Vítkovice Tours s.r.o.

Petr Honek, majitel Adriatic Curatio s.r.o.

Bruno Stojic, spolumajitel CK Za sluncem s.r.o.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje