VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

195

Rodinné klimatizované domky v NEPTUN KLUBU Solaris


NEPTUN KLUBY a jejich obliba patří mezi hlavní témata poprázdninové „šuškandy“ plné hezkých zážitků z prázdnin  a my věříme, že plným právem a že i s nabídkou zábavy v NEPTUN klubech v letošním roce Vás na Jadranu nezklameme a potěšíme.

NEPTUN KLUBY si už během svého fungování vysloužily synonymum ZÁBAVA PRO CELOU RODINU a my se Vás budeme i v letošní sezoně přesvědčit, že plným právem.

Naši zkušení a vyškolení delegáti a animátoři se postarají o to, že se během svého pobytu budete bavit Vy i Vaše děti. Připraveno máme i pro letošek množství soutěží a her, radovánek na souši, v bazénu i na moři a zapojit se do nich může opravdu každý.

Dovolenou plnou hezkých zážitků v nádherném prostředí Vám zcela jistě nabídne NEPTUN klub v letovisku Solaris, které bývá  označováno jako nejlépe vybavené středisko na Jadranu.

Vyhlášené jsou místní restaurace, plážové bary, navštívit zde můžete stylovou dalmátskou vesničku s restaurací a ochutnat místní speciality nebo vyrazit do stylového Afro baru.

A o zábavu nebudou mít nouzi ani děti:  vyřádit se mohou na pirátské lodi, zahrát si pirátský golf, čekají je i dětský hrad, turistický vláček, vodní svět s tobogány, trampolíny a spousta dalších atrakcí pro celou rodinu.

Abyste si užili opravdové pohodlí a luxus, nabízíme Vám zde ubytování v klimatizovaných domcích, což jsou komplexně vybavené domky pro max. 5 osob a 1 dítě do 6 let bez lůžka se dvěma ložnicemi, lednicí s mrazákem, LCD TV s českými programy... no prostě si zde bude celá Vaše rodina připadat jako doma!

Teď už jen vybrat vhodný termín a případně využít zajímavé slevy.

Více informací naleznete ZDE.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje