Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
194

Rodinná dovolená v letovisku Rabac


RABAC je menší, převážně rybářské městečko, které má 1375 obyvatel. Je ale velmi rušné a oblíbené především u českých turistů. Toto letovisko se nachází na jihovýchodním pobřeží Istrie, takže dovolenou v něm ocení především rodiny, které nechtějí cestovat autem až na jih Chorvatska.
 
Rabac má velmi bohatou nabídku ubytování jak v hotelech, tak i hotelových apartmánech nebo v soukromí.

Na plážích jsou oblázky, ale i štěrk, a hezkou přírodní scenerii doplňují i skalní plotny, které byly na některých místech doplněny uměle.

Největší pláž se nachází v zátoce Maslinica, v těsné blízkosti pláže je i kemp Oliva a hotely Narcis, Hedera nebo Mimosa. Využít zde můžete četná sportoviště, bazén, tobogán a další možnosti zábavy, tudíž je tato oblast velmi oblíbená u rodin s dětmi.

Rabac je v současné době také velkým sportovním centrem - nejdeme zde dvě sportovní střediska poskytující širokou škálu služeb. Na prvním místě jsou zde samozřejmě vodní sporty, a tedy potápění, podmořský rybolov, vodní lyžování, vodní skútry nebo také ostatní sporty, jako  tenis, odbíjená, fotbal či minigolf. Jsou zde i upravené stezky na jogging a cyklostezky a také skvěle vybavená dětská hřiště.

Ty nejmenší určitě potěší místní karnevaly , dospělé pak vystoupení folklorních souborů, ohňostroje a mnoho dalších atrakcí pro celou rodinu.

Blízké i vzdálenější okolí Rabacu je romantické, téměř liduprázdné, takže je zde klid.

Na rodinné výlety můžete vyrazit jižním směrem na Koromačno nebo k lokalitě Kosi (5 km) a odtud pokračovat dalších 5 km do Plominu. Na ostrov Cres se pak  můžete vydat lodí , což může být prima rodinný výlet.

Ubytování Vám zde nabízíme např. v Apartmánech LANTERNA, které nabízí spoustu možností zábavy pro celou rodinu jako venkovní bazény, sportovní hřiště, dětské hřiště, animační programy, dětské kluby, aerobic a spoustu dalšího.

Využít můžete do tohoto letoviska i výhodné červnové autobusové zájezdy.

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje