Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
160

Rodinná dovolená v letovisku KOMARNA

Komarna je bývalá rybářská vesnice na pobřeží jižní Dalmácie poblíž ústí řeky Neretvy. Nachází se v oblasti nazývané Riviéra Klek zhruba 70 km severně od Dubrovníku a 120 km jižně od Splitu.
Už při příjezdu do tohoto nenápadného, takřka rodinného letoviska, Vás určitě zaujme  velkolepý výhled na okolní útesy poloostrova Pelješac.

Pro svou pohodovou atmosféru je toto letovisko vyhledáváno hojně rodinami s dětmi.

Opravdu pěkná pláž se nachází přímo v letovisku, ale podobně krásné pláže najdete i v okolí, v blízkých osadách Duboka a centru oblasti, letovisku Klek.

Příznivci aktivního odpočinku si mohou pronajmout motorový člun, jet ski nebo kola a šlapadla. V poslední době se oblast stala také vyhledávaným cílem milovníků kitesurfingu.

Nedaleký záliv Klek – Neum i moře v okolí Komarny je proslulé hojností rozmanitých druhů ryb. Často sem proto přijíždějí milovníci rekreačního rybaření nebo sportovní rybáři.

Místní restaurace Vám nabídnou ty nejlepší kulinářské speciality, v letovisku nechybí ani obchod, dětské hřiště nebo půjčovna rekvizit na moře.

Z Komarny si můžete udělat také hezký výlet do Dubrovníku, městeček Metkovič, Ston, Trpanj či letoviska Klek, kde najdete již více možností zábavy i kultury.

Komarna je vhodným místem pro pobyt větších skupin přátel, sportovců (ideální jsou zde podmínky pro milovníky aerobicu), ale i pro rodiny s malými dětmi.

Nabídku ubytování v letovisku KOMARNA neleznete zde !


  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje