Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
489

Restart s Dietou: zhubněte a vyhrajte zájezd do Chorvatska

Restart – festival o zdravém životním stylu 2018 – Soutěž: Hubneme do plavek s časopisem Dieta

Ve dnech 24. a 25. února 2018 proběhne v pražské hale Pragovka Festival zdravého životního stylu, v rámci kterého se uskuteční casting do programu Restart s Dietou. Vybrané odvážné ženy budou zdravě hubnout pod taktovkou Petra Havlíčka. Soutěží se o hodnotné ceny, vítězka hubnoucího programu získá mimo jiné zájezd CK Vítkovice Tours.

Icon – Restart – festival o zdravém životním stylu 2018 – Aktivity

Fit dny plné zábavy pro všechny

Pokud zrovna hubnout nepotřebujete, určitě na festivalu oceníte spoustu aktivit pro dospělé i děti. V Pragovce si můžete zkusit laser game, slackline, bungee workout, pole dance a další sportovní činnosti. Děti si užijí mini heroes sportovní akademii.


Icon – Restart – festival o zdravém životním stylu 2018 – Zdraví

Zdravý životní styl v mnoha podobách

Seznámíte se s různými formami zdravého životního stylu: ochutnáte zdravé jídlo a dobroty, prohlédnete si sportovní oblečení, zdravou kosmetiku, či bio potraviny. Zjistíte, jak důležitý je poctivý spánek a prozkoumáte nabídku wellness pobytů. Všechny nabízené produkty si můžete také zakoupit. Součást festivalu tvoří také odborné přednášky, workshopy a ukázky vaření zdravých jídel.

Akcí vás provede moderátorka Lucie Šilhánová.

Tak přijďte a protáhněte si své tělo i mysl.


Jsme hrdými partnery akce Restart s Dietou


Zavolejte nám 596 664 040   |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje