VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

183

Relax a pohoda v maďarských termálech

Což takhle na sklonku letošního léta vyrazit do země, která je proslulá především prameny termálních vod, relaxací a nabídkou mnoha hotelů s vynikajícími službami? Ano, řeč je o Maďarsku, kde je nabídka termálních lázní opravdu velmi široká.

Velmi známým je například město Bükfürdo,které leží na západní hranici země a jehož léčebný pramen si získal proslulost po celé Evropě. Můžete si zde dopřát koupele v až 58 stupňů teplé vodě, která obsahuje velké množství železa.
Hlavní atrakcí je samozřejmě nabídka mnoha bazénů s různě teplou termální vodou. Velmi zajímavé je pak i okolí lázní. Navštívit můžete například zámek Szapáry a za návštěvu stojí i blízký Kőszeg, jedno z nejkrásnějších historických městeček Maďarska, nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, v němž se nachází svatyně bohyně Isis.

Ubytování Vám zde nabízíme v Hotelu RÉPCE GOLD **** ve 2-4 lůžkových pokojích se sprchou, WC, TV, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou a přípojkou na internet a županem  ZDARMA. Hotel nabízí mnoho sportovních aktivit, drinkbar, kosmetické salony, kadeřníky a vše, co si jak dámy, tak i pánové během své dovolené budou přát. Snídaně a večeře jsou formou bufetu.
 
Z další nabídky ubytovacích kapacit je Vám v těchto oblíbených lázních k dispozici hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK **** a hotel RÉPCE *** .

Autem se zde dostanete pohodlně – lázně leží v blízkosti rakouských hranic, pouze 345 km od Prahy, 57 km od Šoproně a 220 km od Budapešti.

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje