Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1477

Řecký ostrov Limnos 2024 již v prodeji

Limnos je jedním z posledních turisty dosud málo objevených řeckých ostrovních rájů. Dovolenou na Limnosu si budete chtít prodloužit navždy.

Ostrov Limnos leží v severovýchodní části Egejského moře mezi ostrovy Lesvos a Samothraki. Okouzlí vás svou poklidnou atmosférou, panenskou přírodou, neuvěřitelnou pohostinností místních obyvatel, členitým pobřežím s průzračným mořem a překrásnými zlatavými plážemi.

Hlavním městem a nejživějším turistickým střediskem ostrova Limnos je Myrina. V místní marině nevynechejte návštěvu tradiční restaurace, kavárny nebo taverny. Kuchyně na Limnosu ještě není poznamenaná globálními vlivy, zachovala si mnoho z místních gastronomických tradic, takže si tu pochutnáte na skutečných lokálních delikatesách. Po dobrém jídle (nebo i při něm) si dopřejte sklenku místního chutného vína nebo kalíšek ouza. Mezi další oblíbená letoviska Limnosu patří i město Plati na západním pobřeží a Mudros na pobřeží jižním.

Limnos se může pochlubit více než stovkou nádherných zlatavých pláží po celé délce svého pobřeží. Většina z těchto pláží si udržela svůj přírodní ráz a mnoho z nich znají jen místní. Pokud vyhledáváte spíše živější, rušnější pláže s prvotřídním plážovým servisem, pak si vyberte některou z pláží v okolí hlavního města Myrina. K těm nejpopulárnějším patří třeba Romeikos Gialos nebo Riha Nera.

Těšte se s námi na léto na Limnosu.

Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos Řecko, ostrov Limnos


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje