Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1476

Řecký ostrov Kréta 2024 již v prodeji

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším řeckým ostrovem.

Ostrov Kréta je také zároveň nejjižnějším ostrovem Řecka a pátým největším ostrovem v celém Středomoří. Rozprostírá se na ploše 8 259 km čtverečních mezi třemi kontinenty – Evropou, Asií a Afrikou. V posledních desetiletích se stala Kréta jednou z nejvyhledávanějších středomořských prázdninových destinací.

Na Krétě najdete divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Letní sezóna začíná na Krétě už v květnu a poslední prázdninoví hosté opouštějí ostrov až koncem října. Pro objevování krás ostrova se hodí zejména jarní a podzimní měsíce, kdy jsou teploty příjemné a počet turistů na ostrově relativně nízký.

Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku kvality. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni. Milovníci historie zase ocení palácový komplex Knóssos v Heraklionu představující významné centrum starověké mínojské kultury. Okouzlující Kréta vás nikdy nepřestane inspirovat.

Těšte se s námi na léto na Krétě.

Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta Řecko, ostrov Kréta


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje