Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
220

První nabídka zájezdů do Chorvatska je tady!

Máme pro vás novou nabídku zájezdu do jednoho z nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku!

BLUESUN HOTEL NEPTUN*** A DEPANDANCE MASLINIK***

 

POPIS UBYTOVÁNÍ

Poloha: v zeleni přímo u pláže, cca 700 m od centra Tučepi.
Vybavení: restaurace, snack bar, aperitiv bar, směnárna, sejf, WI-FI na recepci ZDARMA, TV místnost, výtah, parkoviště, taneční terasa.
Ubytování: Hotel má moderní zrekonstruované, klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, WI-FI, telefonem, fénem, některé s možností přístýlky. Pokoje 1/2+2 SUITE - dvě 2lůžkové ložnice orientované na mořskou stranu.
Depandance má moderní rekonstruované, klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, WI-FI, telefonem, fénem, některé s možností přistýlky, pokoje 1/2+3 SWCB - dvě 2lůžkové ložnice s možností přistýlky.

Stravování: služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, čaj o páté, noční občerstvení, konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (od 10:00 do 24:00 v restauraci a pool baru).
Pláž: oblázková, cca 30 m, sprchy na pláži.
Sport: venkovní bazén, dětský bazén, tenisové kurty, fitness, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, vodní sporty.

Služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: možnost využití tenisových kurtů - po dohodě s recepcí, stolní tenis, půjčování jízdních kol, animace pro děti i dospělé, dětský klub, junior klub, aerobic a vodní gymnastika, plážový volejbal, 5x týdně taneční večery s hudbou, 1x týdně dalmátská večeře, sejf na recepci, možnost využití vnitřního bazénu v hotelu Alga. Parkování ZDARMA.

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje