Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
166

Poznejte krásy méně známého letoviska Klek

Malé příjemné letovisko Klek leží nedaleko přístavu Ploče v Malostonském zálivu jihovýchodně od ústí řeky Neretvy.
Toto svým charakterem takřka rodinné letovisko Vás zaujme krásnými plážemi nejen v nejbližším okolí, ale i v blízkých osadách Duboka a Komarna. Městská pláž je zde oblázková s pozvolným vstupem do moře a je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.
V okolí je pak také celá řada malých zátok, které Vám poskytnou ještě větší soukromí.
Poloha tohoto malého letoviska Vám pak nabízí řadu možností na výlety do okolí. Může odsud vyrazit kamkoliv po Jižní Dalmácii, například na ostrovy Korčula nebo Hvar, do města Dubrovník, Mostar , Medjugorje atd.
Vysoko nad Klekem příznivci památek určitě navštíví zříceninu hradu Smrdengrad. Najdete zde i středověké náhrobky, k vidění je tu i hranolová obranná věž kula Monković s kaplí a zbytky hradeb 17. - 18. století.
Sportovní nadšence pak potěší bohatá nabídka nejrůznějších aktivit, jako např. windsurfing, potápění, tenis, stolní tenis nebo minigolf. Pro milovníky rybaření je zde nespočet vodních ploch k tomu určených.

Stále zelená vegetace, borové háje a lesy přímořských dubů, krasová pole, údolí a náhorní plošiny podél delty řeky Neretvy s tradičním chovem ústřic, známým již od římských dob a hlavně nádherné pláže jako stvořené pro klidnou rodinnou dovolenou s možností mnoha výletů a sportovních aktivit, tak to je letovisko Klek.

Nabídku ubytování v letovisku Klek nalezneten zde!Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje