Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
438

Požáry v Chorvatsku udolány, na letoviska nemají vliv

Požáry v Chorvatsku udolány, na letoviska nemají vliv

 

Sérii požárů, která proběhla v posledních dnech na pobřeží Chorvatska, už hasiči úspěšně zvládli. Ve všech dotčených oblastech je klid a negativní vliv požárů na letoviska minimální, nebo vůbec žádný. Česká média situaci zcela zbytečně zveličují.

Podle Juraje Vargy, konzula Konzulárního jednatelství ČR ve Splitu v současné době žádné další požáry v této oblasti nehrozí. Sanační práce potrvají zhruba 10 dní, ale nijak se nedotknou konkrétních letovisek. Kouř a zápach je už téměř neznatelný a zprávy k tomuto tématu zbytečně plaší. Autobusová i letecká doprava do oblasti Split-Omiš funguje normálně, bez omezení. Pro více informací můžete volat přímo na Konzulární jednatelství ČR: +385 91 6121 660

Bezpečná letoviska

Naši delegáti v jednotlivých letoviscích situaci sledují a podávají nám pravidelné zprávy. Baško Polje je v pořádku, v Šibeniku a Primoštenu je také klid. Situaci ve Splitu už mají místní hasiči také pod kontrolou, maximálně hlídají uhašená místa. Na Omišské riviéře se také není čeho bát, pouze si dejte pozor na přechodnou uzavírku vedlejší cesty u Tugare.


Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje