VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

128

Plitvická jezera – jedno z nekrásnějších míst Chorvatska

Pokud Vás láká poznávání přírodních krás Chorvatska, nemůžete při svých toulkách po Jadranu vynechat Národní park Plitvická jezera. Soustava 16 jezer propojená vodopády a kaskádami patří od roku 1979 na seznam světového přírodního dědictví UNESCO a Vy můžete při návštěvě tohoto přírodního unikátu zjistit, proč. K Vaší prohlídce si můžete vybrat jednu z šesti prohlídkových tras vedoucích dřevěnými chodníčky nad potůčky a pod vodopády. Podél celých jezer vede trasa dlouhá 18 km. Park si můžete prohlédnout i pohodlně z vláčku nebo si vybrat projížďky na loďkách. Uvidíte zde mimo jiné i spoustu zajímavých rostlin a živočichů a nebojíme se tvrdit, že na tomto místě příroda opravdu čaruje. Plitvická jezera můžete navštívit cestou na Jadran anebo se můžete zdržet i déle.

Ubytovat se můžete v místních hotelích JEZERO *** , PLITVICE ** a BELLEVUE ** nebo GRABOVAC ** a jedna noc se snídaní Vás tu vyjde na pouhých 890 Kč!

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje