VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

137

Petrovac na Moru - Černá Hora a písečné pláže

Petrovac na Moru je malebné městečko a oblíbené letovisko s příjemným podnebím. Naleznete jej jihovýchodně od Budvy, 9 km od Sv. Stefanu. Krásnou přírodu okolo dotvářejí olivovníkové háje a borové lesy. Kolem zdejšího zálivu se pak táhne široká pláž z drobných oblázků a písku, které se říká Petrovacká pláž (Petrovačka plaža).

Určitě zajímavostí je nápadně načervenalá barva jejího písku. Tato pláž patří k nejnavštěvovanějším na Budvanské riviéře a je vhodná i pro rodiny s dětmi.

V letovisku se dosytnosti vyřádí sportovní nadšenci – můžete tu provozovat nejrůznější vodní sporty. Pro míčové sporty Vám budou k dispozici víceúčelové hřiště, tenisový kurt, zahrát si tu můžete i bocciu, bowling nebo stolní tenis anebo se přímo na pláži věnovat různým zábavním radovánkám a hrám (např. plážový volejbal).

Atrakcí Petrovacu jsou určitě dva malé skalnaté ostrůvky Katič a Sveta Nedjelja. Ty jsou vzdáleny asi kilometr od pobřeží přímo naproti městu. Na bližším ostrůvku stojí přímo na vrcholu strmé skály malá kaple, postavená na počest všem ztroskotaným námořníkům.

Toto městečko žije také bohatým kulturním životem – vůbec největší zdejší slavností je Petrovacká noc (Petrovačka noć), srpnová akce s bohatým zábavním programem a karnevalem. Během celé sezony se tu organizují i další různé zábavní akce a slavnosti.

Příjemná atmosféra tohoto letoviska je dána i velkým množstvím slunečních dní v roce.

A ještě perlička na závěr: Petrovac se podobně jako nedaleký Sveti Stefan vyprofiloval jako luxusní resort, tedy místo, kde mohou v poklidu strávit svojí dovolenou celebrity a nejrůznější VIP osobnosti. Možná právě proto je Petrovac také oblíbeným místem pro natáčení filmů a klipů zpěváků a hudebních skupin.

Ubytování v tomto příjemném a vyhledávaném letovisku vybírejte ZDE. 

  

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje