Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
172

Perla Dalmácie Primošten

Letovisko Primošten má pověst jednoho z nejkrásnějších míst na Jadranu. Přesvědčte se o tom, že plným právem.
Toto přístavní město leží v nádherném prostředí, chráněném před severními větry na poloostrově mezi zátokami Raduča a Primošten, zhruba 20 km jižně od města Šibenik.

V tomto letovisku si přijdou na své milovníci romantiky, kteří určitě ocení půvab Starého města s úzkými uličkami přímo vybízejícími k hezkým procházkám.

Celé léto zde rovněž působí řada výtvarných umělců, z nabídky letních akcí určitě vyčnívá tradiční slavnost Primoštenska Fešta.

Příznivci zábavy určitě vyrazí na místní známou diskotéku Aurora, která je jedním z nejlépe vybavených a velmi oblíbených klubů na Jadranu.

Gurmáni určitě ocení zdejší vynikající speciality a také místní víno Babič.

Pro sportovní nadšence jsou zde bohaté možnosti sportovního vyžití (potápění, jachting, windsurfing, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, bowling a další ). Vybrat si můžete i speciální sportovní zájezd v rámci naší Tenisové akademie na Jadranu.

Především Vás ale zaujme zdejší nádherná příroda. Ať už to budou pláže lemované piniemi. nebo krásné oblázkové zátoky, vhodné i pro děti a neplavce, které střídají romantické skalnaté úseky s plochými kameny.

Zajímavostí je pak určitě i fakt, že Primošten není chráněn žádnými ostrovy, a  jako jedno z mála míst na chorvatské pevnině má „otevřené moře“.

Nabídku ubytování v Primoštenu naleznete ZDE !


  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje