VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

89

Ostrov Vis, místo kde se zastavil čas

Pokud máte rádi dovolenou u moře, ale spíše někde stranou rušných letovisek, doporučujeme Vám pobyt na ostrově Vis. Tento středodalmátský ostrov je zajímavý mimo jiné tím, že nemá vlastní vodní zdroj, voda se tu musí dovážet v cisternách. Ale nebojte se, už i sem dorazila civilizace, i když tu není v žádném případě tolik rušno, jako ve známých letoviscích.

 

Vis je totiž nejvzdálenější turisty navštěvovaná destinace v moři. Na ostrov se dostanete pohodlně trajektem ze Splitu ( doba plavby cca 2 a půl hodiny). A čím Vás zaujme? Visu se často přezdívá ostrov rybářů a vína. A skutečně - víno z Visu je ve srovnání s jinými chutnější a lepší. Nejznámější autentické bílé víno je tu proslulá višská Vugava, kterou můžete ochutnat v četných restauracích a sklípcích na ostrově. A na své si přijdou i milovníci aktivního pohybu: potápění, turistika, lodní výlety... to vše i mnoho dalšího Vám nabízí tento kouzelný ostrov. Pokud tedy chcete zažít opravdu jedinečnou a dnes již většinou vymizelou typickou středomořskou atmosféru a způsob života, ostrov Vis je tou správnou volbou! Ubytování Vám nabízíme v hotelu ISSA*** , který se nachází přímo na pobřeží zalesněného výběžku ostrova cca 800 m od centra města Vis.

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje