Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
181

Objevte krásu Moravskoslezských Beskyd

Beskydy  patří mezi atraktivní a vyhledávaná místa v Česku, a to díky nádherné přírodě, ale i pestré floře a fauně. Mají svůj neopakovatelný půvab díky kultivované krajiny tvořené člověkem, a to již od druhé poloviny 16. století. Známé jsou také díky zajímavým prvkům lidové architektury a nejen díky tomu byly v roce 1973 vyhlášeny za Chráněnou krajinnou oblast.
Podél řeky Bečvy, která tímto pohořím protéká, leží také malebná Horní Bečva. Toto známé středisko turistiky, zimních sportů a rekreace naleznete 12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm po obou březích horního toku Rožnovské (Dolní) Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd.
Milovníky turistiky tady určitě potěší značené  trasy pro výlety pěšky nebo na kole po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku.
V zimním období můžete využít upravované běžecké trasy a pro sjezdaře je zde k dispozici 6 lyžařských areálů i s možností výuky lyžování.
K ubytování Vám nabízíme nově zrekonstruovaný Hotel DUO ***, který leží přímo v obci Horní Bečva nad místní přehradou s nádherným výhledem na beskydské hřebeny.
Tento skvěle vybavený hotel, který disponuje mimo jiné i nově zrekonstruovaným wellness centrem, bude pro Vás tím pravým místem pro odpočinek a pohodu uprostřed nádherné přírody.

  

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje