Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
190

Nezapomeňte na cestovní pojištění do Chorvatska

Chystáte se na dovolenou do Chorvatska? Pak určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, které Vám může ušetřit značné peněžní prostředky. Mnozí občas spoléhají na to, že jim „projde“ třeba cestování městskou hromadnou dopravou „na černo“ a nebudou kontrolováni revizory. Jaká je to pak nepříjemná náhoda, když zrovna je revizoři zkontrolují.  Obdobně to mají někteří lidé s cestovním pojištěním – spoléhají na to, že se jim ani jejich blízkým nic špatného během dovolené nepřihodí. Když se to ale stane, vynaložené finanční prostředky, například na léčbu, mohou značně zamávat rodinným rozpočtem. Proto neriskujte a nejezděte na dovolenou bez pojištění.

 

Jaká rizika si můžete pojistit?

V rámci cestovního pojištění si lze pojistit tato rizika:

Léčebné výlohy  - pojištění kryje náklady spojené s neodkladným ošetřením nebo léčením v důsledku náhlého úrazu nebo onemocnění do výše 1 500 000,-  Kč.

Úraz  - pojištění kryje náklady spojené s nezbytným léčením  do výše 20 000,- Kč, poskytuje pojistné plnění v souvislosti s trvalými následky úrazu až do výše 200 000,- Kč a pojistné plnění za smrt následkem úrazu ve výši 100 000,- Kč.

Odpovědnost za škodu - pojištění kryje rizika spojená s poškozením zdraví nebo věci jiného občana v zahraničí, výše pojistného plnění při škodě na zdraví činí nejvýše 1 000 000,- Kč, při škodě na věci nejvýše 1 000 000,- Kč a při finanční škodě nejvýše 500 000,- Kč.

Cestovní zavazadla - pojištění kryje náklady spojené s odcizením, poškozením nebo ztrátou zavazadel do výše až 15 000,- Kč, u jedné pojištěné věci je omezeno částkou 5 000,- Kč.

Storno zájezdu -  v případě nemoci nebo úmrtí kryje pojišťovna až 80% stornopoplatků.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS sjednává klientům pojištění s Cestovní pojišťovnou Adria Way, která má na Jadranu pro pojištěné osoby mnoho výhod. Díky úzké spolupráci s delegáty cestovní kanceláře může zajistit rychlý převoz do nemocničního zařízení nebo poskytnout nutnou finanční výpomoc.

Více informací o cestovním  pojištění a limitech pojistných plnění naleznete ZDE.

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje