Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1215

Neptun kluby v Chorvatsku – zábava pro děti i dospělé

logo Neptun klub   

V sobotu 2. 7. 2022 odstartovaly první Neptun kluby v Chorvatsku. V této letní sezoně se na ně můžete těšit v destinacích: Trogir (hotel Medena), Promajna (pavilony Dukić A, B, C), Drvenik (Holiday Resort Antonija) a Brist (hotel Riva).

Ve všech Neptun klubech Vás čeká animační program pod vedením českých zkušených animátorů, který je určený jak pro děti, tak také pro dospělé. V programu například najdete: Aquadance (aerobic ve vodě), ranní rozcvičky a protažení se u moře, míčové hry, kreativní aktivity, malování na kamínky, rodinný čtyřboj, pirátskou stezku, výrobu masek, večerní diskotéku a jiné aktivity.

S programem na daný týden Vás animátoři seznámí v příjezdový den, čímž je nejčastěji sobota. Pokud přijíždíte v jiný den, do programu se samozřejmě můžete kdykoliv zapojit. K dispozici jsou Vám informační tabule s rozpisem programu, které jsou umístěny u recepcí ubytovacího zařízení. Zde se dozvíte vždy o jakou aktivitu se jedná, kde a v kolik hodin se bude odehrávat.


Neptun kluby jsou velmi oblíbenou formou zábavy. Děti si užijí krásné chvíle u moře se svými vrstevníky, a rodiče si mohou trošinku odpočinout. Prohlédněte si naši bohatou fotogalerii i s videi. Těšíme se na Vás v Neptun klubu!


Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU Animace a zábava v NEPTUN KLUBU


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje