VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

180

NEPTUN KLUB Baška Voda – ideální místo pro rodinnou dovolenou

Chystáte se léto s rodinou strávit v jednom z nejoblíbenějších letovisek Chorvatska v Bašce Vodě? Pokud jste rozhodnuti právě pro toto oblíbené místo, které patří mezi nejkrásnější na jadranském pobřeží, a nemůžete se rozhodnout, jaké zvolit ubytování, máme pro Vás skvělou nabídku rodinných patrových bungalovů v turistickém komplexu Uranija. Ty jsou umístěny v příjemné zeleni poblíž centra Bašky Vody, cca 50 metrů od pláže a v hlavní sezóně nabízí atraktivní program NEPTUN KLUBU.

Pokud totiž vyhledáváte aktivní dovolenou, ve které nechybí pestrý animační program pro celou Vaši rodinu, potom jste opravdu na správné adrese. Komplex Uranija například nabízí pro vaše děti opravdu vše, nač si vzpomenou -  herní koutek, který je vybavený 4x playstation konzolí, hřiště pro míčové hry, minigolf a tenisové kurty v blízkosti komplexu. dospělí určitě uvítají i i další vybavenost střediska – nechybí zde restaurace, aperitiv bar, snack bar, ale také WIFI nebo prostory pro semináře a nejrůznější setkání.
Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje nabízí sprchu i WC, TV s českým programem, balkon nebo terasu. Každý bungalov nabízí celkem čtyři pokoje stejného typu se zcela samostatným vstupem.
Stravování je formou polopenze v centrální restauraci. Snídaně je formou bufetu dobrou večeři si můžete zvolit až ze tří menu.
Pokud se do komplexu Uranija vydáte vlastním autem, nabízíme parkování za poplatek 30 HRK/den.
No a pak už se můžete nechat bavit našimi zkušenými a vyškolenými animátory a věřte, na dovolenou v NEPTUN KLUBU v Bašce Vodě budete ještě dlouho vzpomínat!

               

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje