Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
80

Německý časopis HÖRZU: Korčula je nejkrásnější ostrov světa

A není to jen pouhý reklamní slogan, jsou o tom přesvědčena i významná odborná média. Korčulu zařadil mezi nejkrásnější ostrovy světa například prestižní německý časopis HÖRZU, který vychází z poznatků dalších renomovaných odborných časopisů a magazínů, jako například Traveller, Travel & Leisure a National Geographic. Pro Korčulu je to opravdu mimořádná pochvala, zvláště v konkurenci světově proslulých ostrovů, jako například Havajských ostrovů nebo ostrovů Bora Bora, Maledivy a Seychely. Časopis HÖRZU si ve svém článku všímá nejen nádherné přírody a zdejších příjemných pláží, ale vyzdvihl i pamětihodnosti, například historické budovy z 15. a 16. století a v neposlední řadě slavného cestovatele Marca Pola, který se podle některých dochovaných historických pramenů na tomto ostrově v roce 1254 narodil.

Prožijte na Korčule Vaši dovolenou, nebudete litovat!

Tento chorvatský ostrov má opravdu od všeho trochu. Kromě relaxace na pobřeží nabízí například také ozdravné válení v bahně, putování do minulosti i sportovní vyžití a v neposlední řadě vynikající místní víno. Na ostrov Vás dopraví trajekt , zvolit si můžete nástupní místo z poloostrova Pelješac, vyrazit tam můžete i ze Splitu nebo Drveniku. 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje