Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
60

Pláže vhodné pro rodiny s dětmi

nejlepší pláže pro děti
Jak najít pláž vhodnou pro rodiny s malými dětmi?


Pokud máte malé děti, dáváte jistě přednost při výběru dovolené mnoha věcem, které bezdětné páry ani nenapadnou.

Připravili jsme pro vás několik tipů, které mohou pomoci při výběru vhodné destinace.

Co především zohlednit, pokud máte malé děti?


- Maximální čistotu moře
- Vybavení pro děti
- Dostupnost slunečníků
- Uklizenost pláže
- Příjemný povrch
- Pozvolný vstup do moře
- Dostupnost s kočárkem
- Vybavenost sanitárním a hygienickým zařízením
- Dostupnost pitné vody a občerstvení
- Případné animační programy

TOP 4 pláže, které tyto požadavky splňují

Rajská pláž (Rajska plaža - Crnika) na ostrově Ráb


Nejznámější písečná pláž na Jadranu vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Právě pro ty nejmenší je ideální zdejší mělčina, která pokračuje desítky metrů daleko od břehu, teplé moře a jemný písek, ideální pro malé stavitele hradů. Rajská pláž se nachází v severní části ostrova Rábu, u obce Lopar.


Nabídka ubytování v Loparu

Zátoka Sunčana uvala na ostrově Lošinj

Zátoka Sunčana uvala (Sluneční zátoka) se nachází u čtyřhvězdičkových hotelů Vespera a Aurora, blízko letoviska Mali Lošinj. Krásná oblázková pláž Veli žal s borovými lesy v blízkosti je vybavená sprchami, převlékárnami, WC, lehátky a slunečníky. V těsné blízkosti stojí restaurace Veli žal. Mezi hotely Vespera a Aurora se rozkládá na ploše 3000 m2 komplex venkovních bazénů. Právě "Family Hotel Vespera" je vybaven pro rodiny s dětmi a plně se specializuje na rodinnou klientelu a organizaci jejích pobytů u moře.

Nabídka ubytování: Family Hotel Vespera a hotel Aurora v Mali Lošinj

Pláž Dražica v Biogradu na moru

Bezpochyby nejkrásnější pláž severní Dalmácie mezi hotelem Adriatic a pláží Soline, která je lemovaná kavárnami, stánky s občerstvením a suvenýry a obklopena borovým hájem. Velkou předností pláže je pozvolný vstup do moře. Severní okraj pláže tvoří bazén Ilirija s mořskou vodou a hledištěm pro diváky, který využívá zdejší klub vodních pólistů. Večer se tu pořádají různé programy a koncerty. Na opačné straně pláže, na malém poloostrůvku stojí vysoký tobogán s bazénem. Na pláži jsou sprchy, převlékárny, toalety, lehátka, plážový bar a restaurace. Tělesně postižení tu najdou speciálně upravený vstup do moře.

Nabídka ubytování v Biogradu na Moru

Pláž letoviska Zaton


Letovisko Zaton, ležící 15 km severozápadně od Zadaru, patří k nejlépe vybaveným střediskům na chorvatském Jadranu. Rekreační komplex "Zaton Holiday Resort" vám nabídne ubytování v apartmánech i mobilních domcích. Moře je tu mělké, ideální pro děti, pláž je částečně písečná, částečně oblázková. Vybavení pláže nechybí sprchy, převlékárny, lehátka a slunečníky a spoustou atrakcí (tobogány, skluzavky, dumping centra, vodní hrady a hřiště). Z pláže je upraven přístup do moře pro tělesně postižené.


Nabídka ubytování v Zatonu

 

Neváhejte a dopřejte svým dětem to nejlepší!

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje