VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

175

Nejlepší golfová hřiště v Chorvatsku

Jste nadšeným hráči golfu? Nechcete se jej vzdát ani během Vaší dovolené u moře? V Chorvatsku nemusíte. A my Vám poradíme, kde na Jadranu najdete ta nejlepší golfová hřiště.

Nejnovějšími a rovněž výtečně hodnocenými golfovými hřištěm s 18-ti jamkami jsou Golf & Country club Zagreb, které se nachází v blízkosti řeky Sávy kousek od centra Záhřebu, golfové hřiště Crveni Vrh u letoviska Savudrija v areálu Kempinski resort a dvě 18-ti jamová golfová hřiště, jež se nacházejí na souostroví Brijuni v obci Krašić.

Golf v Chorvatsku   

Právě kvůli golfu se Chorvatsko stalo cílem investičních záměrů několika podnikatelů. Například slavný chorvatský fotbalový hráč Dražen Ladić staví luxusní golfové hřiště a zotavovnu Marlera u obce Ližnjan na jihu Istrijského poloostrova. Výstavba celého projektu by měla trvat dva roky. Golfové hřiště s 27 jamkami, rozsáhlým luxusním hotelem, wellness centrem, kasinem a lázněmi  by se mělo v budoucnu stát nejlepším golfovým resortem v Evropě.

Luxusní golfový komplex Golf park Dubrovnik má vyrůst  i v nejkrásnějším městě Chorvatska – Dubrovníku.  Na svazích hory Srđ budou  na rozloze 350 hektarů vystavěna 2 golfová hřiště o celkovém počtu jamek 27.  Nebude zde chybět golfové cvičiště nebo Golfová akademie předního golfového hráče světa Grega Normana. Komplex bude vybaven jezdeckým klubem, tenisovými kurty běžeckými stezkami, cyklotrasami, wellness centrem nebo posilovnou. Důkazem skutečného luxusu bude i sedmihvězdičkový hotel, rezidenční vily a komfortní turistické apartmány, s jejichž výstavbou se v projektu rovněž počítá. 

Foto zdroj: http://www.gcczagreb.hr/default.aspx?lng=en

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje