VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

134

Navštivte historickou perlu Slovinska – lázně Ptuj

Zaručeným místem, kde si odpočinete, načerpáte novou energii a poznáte nádhernou místní historii, jsou lázně Ptuj. Toto malebné místo Slovinska leží na březích řeky Drávy, pouhých 26 km od známého města Maribor.
Ptuj má dávné historické kořeny, a tak zde narazíte na spoustu nádherných pamětihodností. Překrásný pohled na město Vám například nabídne vyhlídka z Ptujského hradu. Historickým středem města se můžete procházet Prešernovou ulicí, kterou se dostanete na náměstí Slovinski trg, v jehož středu stojí Městská věž z 16. století.
Ptuj je proslulé i jako centrum vinařství – určitě si nenechte při svém pobytu ujít návštěvu některého z místních starobylých sklípků, z nichž některé byly zbudovány už ve 13. století.
A v neposlední řadě je toto městečko známé coby lázeňské centrum. Termální uhličitá voda o teplotě 39 – 54° Celsia je tady čerpána ze dvou vřídel vyvěrajících z hloubky více než 1 kilometr. Voda má blahodárný účinek na pohybové ústrojí a léčbu neurologických onemocnění. Prožijte proto několik podzimních dní v lázních Ptuj, nebudete litovat...
Pro ubytování Vám nabízíme luxusní Grandhotel PRIMUS , který je vybaven venkovním a několika vnitřními bazény, wellness centrem, saunovým světem a řadou sportovišť. Vyrazit můžete například i do místního rozsáhlého aquaparku, kam budete mít coby hoteloví hosté vstup ZDARMA.

                               

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje