Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
184

Na rozmary počasí zapomenete v termálech Podhájska

Letní sezona je v plném proudu, možná ještě stále vybíráte lokalitu pro Vaši dovolenou, tak co třeba zkusit slovenské termály Podhájska? Počasí je totiž letos opravdu nevyzpytatelné, ale tady Vám jeho rozmary vadit opravdu nebudou.

Termály Podhájska patří mezi velmi vyhledávané celoročně otevřené areály. Voda je tady světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Bohatá koncentrace síranů, kyseliny křemičité a borité výrazně napomáhá a léčí různá ekzémová onemocnění, jako například lupénka, léčí se tady také děti s astmatem, lidé s poruchami štítné žlázy, účinky této léčivé vody zde k regeneraci využívají také sportovci.

V areálu koupaliště, který byl před 10 lety kompletně zrekonstruován, se nachází bazén s termální vodou teplou 38 °C , koupat se můžete i v dalších dvou velkých bazénech s termální vodou 31–35 °C, které jsou vhodné i pro děti. Pokud Vám bude přát počasí, můžete relaxovat i ve dvou plaveckých bazénech se studenou vodou . Pro dovádění můžete využít bazén s tobogánem, k dispozici je tu i dětský bazén s vodotryskem a pro nejmenší brouzdaliště se skluzavkami.

Pro Vaši klidnou rodinnou dovolenou Vám nabízíme ubytování v obci Radava, cca 2 km od termálního koupaliště Podhájska, v Penzionu IVETA ***.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje