Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
167

Moravské Toplice - ráj wellness, krásné přírody a thajských masáží

Právě jaro láká do lázeňského a wellnessového centra v Moravských Toplicích cizince ze všech koutů Evropy. V Moravských Toplicích se totiž mohou naplno oddat nejen relaxaci a  léčebným procedurám v moderním komplexu Terme 3000, ale také golfu na místním 18-ti jamkovém hřišti, cyklistice po nádherných trasách nebo pěší turistice. Dámy zcela jistě ocení služby Thermalia, které představuje centrum relaxace, zdraví a krásy. Velkým lákadlem Thermalia je černá uhličitá voda a přírodní bahno, které mají vynikající léčebné účinky při obtížích pohybového aparátu, kožních problémech nebo dechových obtížích. Černá voda má údajně skvělé účinky i na pigment, napomáhá totiž rychlejšímu opalování.

Náš tip: Dopřejte si v Moravských Toplicích kvalitní thajskou masáž, kterou si můžete objednat například v hotelu Livada. Thajská masáž představuje účinnou léčbu používanou po staletí k odstranění bolestí různého druhu, přispívá ke snížení stresu, únavy, zbavuje spánkových potíží a zlepšuje cirkulaci krve  v těle. Výborné účinky má thajská masáž také na lidskou psychiku. Místnosti, v nichž se thajské masáže provádějí, jsou prosycené atmosférou Dálného východu. Ucítíte zde aromatické oleje a extrakty zahřátých bylin. Věřte tomu, že po návštěvě thajské masáže se budete cítit jako znovuzrození.

Nabídku ubytování v Moravských Toplicích naleznete zde !

 Hotel Livada, Moravské Toplice, Slovinsko  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje