VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

167

Moravské Toplice - ráj wellness, krásné přírody a thajských masáží

Právě jaro láká do lázeňského a wellnessového centra v Moravských Toplicích cizince ze všech koutů Evropy. V Moravských Toplicích se totiž mohou naplno oddat nejen relaxaci a  léčebným procedurám v moderním komplexu Terme 3000, ale také golfu na místním 18-ti jamkovém hřišti, cyklistice po nádherných trasách nebo pěší turistice. Dámy zcela jistě ocení služby Thermalia, které představuje centrum relaxace, zdraví a krásy. Velkým lákadlem Thermalia je černá uhličitá voda a přírodní bahno, které mají vynikající léčebné účinky při obtížích pohybového aparátu, kožních problémech nebo dechových obtížích. Černá voda má údajně skvělé účinky i na pigment, napomáhá totiž rychlejšímu opalování.

Náš tip: Dopřejte si v Moravských Toplicích kvalitní thajskou masáž, kterou si můžete objednat například v hotelu Livada. Thajská masáž představuje účinnou léčbu používanou po staletí k odstranění bolestí různého druhu, přispívá ke snížení stresu, únavy, zbavuje spánkových potíží a zlepšuje cirkulaci krve  v těle. Výborné účinky má thajská masáž také na lidskou psychiku. Místnosti, v nichž se thajské masáže provádějí, jsou prosycené atmosférou Dálného východu. Ucítíte zde aromatické oleje a extrakty zahřátých bylin. Věřte tomu, že po návštěvě thajské masáže se budete cítit jako znovuzrození.

Nabídku ubytování v Moravských Toplicích naleznete zde !

 Hotel Livada, Moravské Toplice, Slovinsko  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje