Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
185

Moderátor a muzikant Eduard Hrubeš neváhal a roztočil to v Neptun klubu v Gradaci

První srpnové pondělí zavítal do NEPTUN klubu v Gradaci a do našeho křesla pro hosta usedl kapelník známé Velkopopovické kozlovky a oblíbený český moderátor, pan Eduard Hrubeš.

Možná o něm nevíte, že je to původně vystudovaný kameraman a filmový režisér (absolvent FAMU). Kromě účinkování na hudební scéně s Kozlovkou jeho popularita vzrostla v souvislosti s TV pořadem Neváhej a toč!, který dlouhá léta úspěšně moderoval.

V televizi už přitom působil mnohem dříve, připravoval např. scénáře pro slavné Divadélko pod věží zpěvačky Marie Rottrové nebo moderoval kdysi velmi populární soutěž Pokus pro dva. Známá je též jeho rozhlasová činnost.

A jako mistr slova nezklamal pan Hrubeš ani toho večera v Gradaci. Své  vyprávění prokládal vtipnými historkami z natáčení a vtipy na zadané slovo, které mu vždy delegát Tonda Anders zadal, pohotově zvládnul, a tak mohli všichni přítomní vidět poprvé v akci nově vzniklý pořad „ Neváhej a roztoč to“. Došlo i na dceru Blanku, která je provdána za herce Ivana Jiříka, kterého potom aktéři večera také pozvali na podium, a který vyprávěl, jak se vlastně do rodiny Hrubešových dostal, co právě dělá v Divadle pod Palmovkou, jak se zranil, jaký je Eduard Hrubeš tchán a spoustu dalších zážitků.

Toho večera v NEPTUN klubu v Gradaci prostě vládla dobrá nálada, což ocenili určitě všichni hosté. Po skončení programu následovala autogramiáda a fotografování.

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje