Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
114

Medulin na Istrii láká na nádherné pláže

Pokud hledáte pro Vaši letošní dovolenou letovisko s krásnými plážemi, které je ideální pro rodiny s dětmi a není na samém jihu Chorvatska, doporučujeme Vám letovisko Medulin na Istrii. Pláže jsou tu zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou také pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku. Najdete tu také jednu z nejhezčích chorvatských pláží Bijeca, která se může pyšnit Modrou vlajkou coby oceněním pro nejčistší pláž s odpovídajícím vybavením. Tato pláž je písčitá, dlouhá zhruba 1 km a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro děti. Také její vybavení je na vysoké úrovni – v těsné blízkosti pláže nechybí bary, obchůdky, restaurace i volejbalové hřiště. Medulin je rovněž vyhlášeným centrem sportu – provozovat tu můžete vodní, ale i míčové  sporty a milovníci kol určitě ocení místní cyklostezku Od place do place vedoucí poloostrovem Kamenjak.

K ubytování Vám v letovisku Medulin nabízíme hned několik apartmánů a hotelů, k těm nejlépe vybaveným bezesporu patří hotel Medulin****, který najdete jen několik stovek metrů od centra městečka a pouhých 10 km od známého istrijského přístavu Pula.

Anebo si vyberte z celé široké nabídky letoviska.

  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje