VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

114

Medulin na Istrii láká na nádherné pláže

Pokud hledáte pro Vaši letošní dovolenou letovisko s krásnými plážemi, které je ideální pro rodiny s dětmi a není na samém jihu Chorvatska, doporučujeme Vám letovisko Medulin na Istrii. Pláže jsou tu zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou také pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku. Najdete tu také jednu z nejhezčích chorvatských pláží Bijeca, která se může pyšnit Modrou vlajkou coby oceněním pro nejčistší pláž s odpovídajícím vybavením. Tato pláž je písčitá, dlouhá zhruba 1 km a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro děti. Také její vybavení je na vysoké úrovni – v těsné blízkosti pláže nechybí bary, obchůdky, restaurace i volejbalové hřiště. Medulin je rovněž vyhlášeným centrem sportu – provozovat tu můžete vodní, ale i míčové  sporty a milovníci kol určitě ocení místní cyklostezku Od place do place vedoucí poloostrovem Kamenjak.

K ubytování Vám v letovisku Medulin nabízíme hned několik apartmánů a hotelů, k těm nejlépe vybaveným bezesporu patří hotel Medulin****, který najdete jen několik stovek metrů od centra městečka a pouhých 10 km od známého istrijského přístavu Pula.

Anebo si vyberte z celé široké nabídky letoviska.

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje