Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
136

Makarská riviéra a její perly

Překrásné dalmátské pobřeží Jaderského moře je dlouhé asi 60 kilometrů. Oblíbená turistická oblast začíná městem Omiš na severozápadě a táhne se až po deltu řeky Neretvy.

Makarská riviéra je oblíbená hlavně pro evropské turisty, ale také ve světě je velice uznávaná. Například pláž Punta Rata, jež se nachází v letovisku Brela, byla časopisem Forbes zařazena mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. V žebříčku se umístila na nádherném 6. místě ve světě a v Evropě obsadila dokonce první příčku.

K Makarské riviéře se také pojí nejrůznější ostrůvky. Mezi nejznámější patří ostrov Brač, který je 3. největším ostrovem Chorvatska. Tento ostrov je známý hlavně svou nádhernou pláží, která nese název Zlatni rat , která díky přílivu a odlivu mění svůj tvar. Ostrov je však také známý pro svou těžbu bílého mramoru, který byl použit například na stavbu Bílého Domu ve Washingtonu.

Dovolenou si vybíráme  buďto v klidném městečku nebo naopak v centru zábavy neboli tam, kde to žije. Jestliže jste milovníky přírody, památek a klidu, Makarská riviéra Vám to vše nabídne právě v Brele a také Bristu, Zaostrogu, Bastu a nebo rovněž v letovisku Promajna. Zde Vám nabízíme oblíbený animační program pro celou rodinu v NEPTUN KLUBU.

Pokud Vás ale naopak lákají rušná města, zábava, párty a večírky, tak Vám dovolenou nabídneme v letoviscích Gradac, Makarská (centrum oblasti), Tučepi, Podgora nebo Baška Voda, kde opět funguje zábava v našem NEPTUN KLUBU.

Opravdu nádherných míst na Makarské riviéře je dost, tak teď už jen vybrat ideální letovisko pro Vás...

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje