VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

136

Makarská riviéra a její perly

Překrásné dalmátské pobřeží Jaderského moře je dlouhé asi 60 kilometrů. Oblíbená turistická oblast začíná městem Omiš na severozápadě a táhne se až po deltu řeky Neretvy.

Makarská riviéra je oblíbená hlavně pro evropské turisty, ale také ve světě je velice uznávaná. Například pláž Punta Rata, jež se nachází v letovisku Brela, byla časopisem Forbes zařazena mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. V žebříčku se umístila na nádherném 6. místě ve světě a v Evropě obsadila dokonce první příčku.

K Makarské riviéře se také pojí nejrůznější ostrůvky. Mezi nejznámější patří ostrov Brač, který je 3. největším ostrovem Chorvatska. Tento ostrov je známý hlavně svou nádhernou pláží, která nese název Zlatni rat , která díky přílivu a odlivu mění svůj tvar. Ostrov je však také známý pro svou těžbu bílého mramoru, který byl použit například na stavbu Bílého Domu ve Washingtonu.

Dovolenou si vybíráme  buďto v klidném městečku nebo naopak v centru zábavy neboli tam, kde to žije. Jestliže jste milovníky přírody, památek a klidu, Makarská riviéra Vám to vše nabídne právě v Brele a také Bristu, Zaostrogu, Bastu a nebo rovněž v letovisku Promajna. Zde Vám nabízíme oblíbený animační program pro celou rodinu v NEPTUN KLUBU.

Pokud Vás ale naopak lákají rušná města, zábava, párty a večírky, tak Vám dovolenou nabídneme v letoviscích Gradac, Makarská (centrum oblasti), Tučepi, Podgora nebo Baška Voda, kde opět funguje zábava v našem NEPTUN KLUBU.

Opravdu nádherných míst na Makarské riviéře je dost, tak teď už jen vybrat ideální letovisko pro Vás...

 

 

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje