VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

147

Maďarské lázně Eger


Lázně Eger leží v severním Maďarsku, v župě Heves. Tato známá vinařská oblast je přímo ideálním místem pro Vaši dovolenou.
Toto významné lázeňské město má svoji zajímavou historii. Na počátku 11. století nechal na území dnešního města král Štěpán založit biskupství. Kolem něj se později rozrostlo samotné město. Ve 2. polovině 13. století pak bylo biskupské sídlo přestavěno na opevněný hrad. V roce 1596 bylo město i hrad dobyty Turky. Eger se tak stal střediskem turecké provincie. A pávě v té době byla ve městě vybudovaná řada mešit a lázní.
Eger je také historické vinařské město. Víno se tu začalo pěstovat už v 11. století. Ve zdejším Mariánském údolí můžete navštívit velmi vyhledávané starobylé sklípky.
Eger je proslulý také bohatým kulturním životem – koná se tu během roku řada zajímavých akcí, jako např. závody automobilových veteránů, hudební večery, středověké trhy, hradní hry nebo akce spojené s  degustací vín.
Pro Vaši pohodovou relaxaci tu najdete kryté i venkovní bazény, včetně zážitkového částečně krytého bazénu. Nacházejí se zde také termální sedací bazény, sportovní a dětský bazén, zábavní bazén s vodními atrakcemi a dětské brouzdaliště. Nechybí tu ani wellness služby.Termální prameny obsahují vodu obohacenou o radon, která příznivě působí především na onemocnění pohybového ústrojí a pomáhá také při revmatických obtížích.
Pro Vaši klidnou dovolenou spojenou s příjemnou relaxací Vám nabízíme pobyty v hotelu FLÓRA *** , který se nachází v příjemném prostředí uprostřed termálních pramenů, obklopen zelení.

Nabídku ubytování v Egeru naleznete zde !

 

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje